закупівлю безпілотників

Агенція Оборонних Закупівель Придбає Ще 4 Тисячі Дронів Для Зсу Економічна Правда

Українські підприємства розробляють безпілотники, які здатні виконувати логістичні, бойові та підривні функції. «Концентруємося на безпілотниках системах РЕБ, щоб виграти війну технологій», — додав Денис Шмигаль. Зазначається, що українські підприємства здатні виробити більш як 1 мільйон дронів. 19 грудня президент Володимир Зеленський пообіцяв, що Україна виготовить мільйон дронів у 2024 році.

«Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія» здебільшого купувала FPV дрони — їх було 701 із 714 всіх замовлених дронів. Оскільки такі безпілотники чи інша продукція не використовуватиметься в діяльності закупівельних організацій, важливих для безпеки, такі винятки не завдаватимуть шкоди інтересам національної безпеки країни. Російські війська зруйнували стародавній https://poltava.to/news/67081/ курган Дід у Маріуполі, історичну пам’ятку, датовану 5 тисячоліттям до нашої ери, порушуючи закони про захист культурних цінностей під час війни. Нідерланди очолюють коаліцію ВПС у рамках “Рамштайну” разом із Данією та США. 18 голландських F-16 були надані для використання в Румунії для навчання. 24 голландських F-16, що залишилися, призначені для постачання в Україну.

Міністерство цифрової трансформації централізовано купує безпілотники за бюджетні та спеціально призначені для таких потреб благодійні кошти й передає їх на військові частини. Одночасно, військові частини також можуть купувати дрони, і інколи публікують звіти про такі закупівлі  на Prozorro — однак інформація про кількість там здебільшого закрита. Тож у відкритому доступі немає інформації про кількість і вартість ударних дронів, лише частково — про дрони подвійного призначення, до яких і належать широковідомі мавіки та аутелі. Як пояснили в Міноборони, поділ закупівлі на окремі відбори по 200 дронів дасть можливість залучити до закупівель більше учасників, які не можуть забезпечити всю кількість, а також диверсифікувати джерела постачання. За даними відомства, у системі Prozorro вже опубліковані відповідні тендери на закупівлю трьох тисяч безпілотників типу DJI Mavic 3E та ще тисячі – типу DJI Mavic 3 Thermal з додатковими комплектувальними частинами. Як зазначило оборонне відомство,  у системі Prozorro опубліковані відповідні тендери на закупівлю 3000 БпАК типу DJI Mavic 3E та 1000 БпАК типу DJI Mavic 3 Thermal з додатковими комплектуючими.

Згідно з українським законодавством відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Кіберфахівці Служби безпеки затримали ще одну агентку російської розвідки, яка коригувала ракетно-дронові удари по Харкову. Банді грабіжників з Коростишева Житомирської області, причетних до вбивств, катувань, вимагання та торгівлі людьми проти 22 жертв, поліція висунула звинувачення і передала їхню справу до суду. ДБР уже півтора року розслідує справу про реєстрацію волонтерського авто на родича посадовця прикордонної служби «Смільн…

Перша половина цієї інфографіки (топ-5), дані з якої увійшли у текст, коректна. Ставши форпостом продовольчої безпеки в найскладніший період новітньої історії України, «АТБ» системно підтримує наших з… ТОВ «ВЕЕМ-металавтопром» – львівське підприємство, що займається розробкою сидінь для усіх типів транспортних засобів із… У майбутньому, як підкреслив глава уряду, спільних виробництв «будуть десятки».

Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. «Поділ закупівлі на окремі відбори по 200 дронів дозволить залучити до закупівель більшу кількість учасників, які не можуть забезпечити всю кількість, а також диверсифікувати джерела постачання. Взяти участь у цих закупівлях зможуть всі постачальники, які пройшли кваліфікацію в рамкових угодах на закупівлі БпАК», – інформує пресслужба Мінооборони. «Агенція оборонних закупівель» Міністерства оборони України оголосила другий етап рамкової угоди на закупівлю безпілотних авіаційних комплексів через систему Prozorro, повідомляє 27 березня пресслужба відомства.

У Міноборони також поінформували, що Нідерланди виділяють понад EUR200 мільйонів на закупівлю безпілотників. Планується закупити значну кількість безпілотників ISR (Intelligence Surveillance Reconaissance) і передати їх Україні, що буде зроблено в координації з іншими партнерами та українськими збройними силами. У березня уряд виділив додаткові 5 мільярдів гривень для сил безпеки та оборони, які будуть спрямовані на закупівлю дронів. Зазначається, що це п’ята частина від 20 тисяч дронів, які агенція запланувала придбати в межах рамкових угод. Ці кошти повинні спрямувати на закупівлю безпілотників, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Повідомляється, що в системі Prozorro на сьогодні опубліковані 15 відборів на постачання 200 безпілотних авіакомплексів типу DJI Mavic 3E – усього три тисячі штук.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *