підприємець у сферах IT

Обираємо Правильні Кведи Для Свого Фоп-it

Немає вимог подавати звітність щодо платежів у криптовалюті, які перевищують певну вартість. Наразі єдині вимоги щодо звітності, пов’язані з криптовалютами, регулюються Резолюцією UIF (див. Розділ IV) та Законом про податкову реформу. Криптовалюти повинні розглядатися як нематеріальні активи для цілей майнового планування та отримання спадщини.

Оскільки, відповідно до правил, прийнятих Центральним Банком, кожна кредитна або дебетова картка, випущена місцевим банком, прив’язана до банківського рахунку, положення Валютного регулювання також застосовуватимуться до вихідних переказів в іноземній валюті резидентами та нерезидентами, здійснених за допомогою кредитної та дебетової картки. Щоразу, коли правова невизначеність перешкоджає розвитку та прийняттю віртуальних валют, органи влади та ринкові регулятори мають надавати необхідні роз’яснення або приймати нові нормативні акти, які збалансують права та інтереси всіх учасників ринку віртуальних валют. Як обговорювалося раніше, бельгійська влада незабаром запровадить спеціальне законодавство щодо діяльності бірж віртуальних валют та постачальників послуг з обслуговування портфеля і контролю за ними. Проте, все ще залишаються інші невизначеності, які потрібно вирішити. Можна стверджувати, що ця законодавча інерція пояснюється дуже обмеженим інтересом бельгійських інвесторів до біткоїна та інших віртуальних валют у порівнянні з інвесторами в інших юрисдикціях, дружніх до фінансових технологій, таких як Швейцарія та Німеччина. Тим не менш, ця позиція поступово змінюється з огляду на ширше прийняття віртуальних валют, що також відображається у зростанні кількості депутатських запитів, що стосуються віртуальних валют, за останні роки, і які були більш детально обговорені вище.

У цьому сенсі сприйнятливість міжнародного товариства до криптовалют спричиняє занепокоєння, а аналізи та дослідження цього питання показують, що це потребує змін у законодавстві. Це питання ще не повністю розвинено в Аргентині, і лише Центральний банк, CNV та UIF надали свої думки щодо цього. Хоча обговорюються законопроєкти про криптоактиви та криптовалютну галузь, регулятори все ще намагаються https://ngp-ua.info/2021/10/53845 визначити реальні ризики та вплив криптоактивів на споживачів та фінансову систему. Визначення кожного криптоактиву (включно з криптовалютами), безсумнівно, вплине на рішення, чи застосовується чинне законодавство Аргентини до операцій, у яких використовуються криптоактиви. Останніми роками шахрайство, що виникає при розпорядження криптовалютами, такими як біткоїн, зростає.

Суд Європейського Союзу (CJEU) 22 жовтня 2015 року виніс рішення у відповідь на запит Шведського Верховного адміністративного суду з проханням надати роз›яснення щодо того, чи здійснення операції на біржовій платформі віртуальних валют для обміну традиційної валюти на віртуальну валюту, або навпаки, підлягає оподаткуванню ПДВ. CJEU спочатку пояснив, що обмін різними платіжними засобами є постачанням послуг. По-друге, він заявив, що обмінна операція за участю віртуальної валюти є платною послугою.

Крім того, ФОП на загальній та спрощеній основі оподаткування звільнені від сплати єдиного страхового внеску за себе до закінчення воєнного стану та ще впродовж 12 місяців потому. 24 лютого 2022 року російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення на наші землі. Ця війна показує, наскільки сильно змінились способи ведення бойових дій в сучасному світі. Хакери, безпілотники, фінансування ЗСУ за допомогою криптовалюти, війна в інформаційному просторі – все це кардинально трансформувало протистояння держав. Нещодавно до нас звернувся клієнт (3 група ФОП, IT-діяльність) за проведення перевірки ведення бухгалтерського обліку.

За порушення вимог щодо здійснення CDD, вимог щодо виявлення належності клієнтів та інших осіб до політично значущих осіб, членів їх сімей, осіб, пов’язаних з ними, у випадках, передбачених законодавством, – до 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; b. За порушення вимог щодо відмови від встановлення (підтримання) ділових відносин, проведення фінансової операції – у розмірі до 20 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; c. За порушення вимог щодо інформації, яка має супроводжувати операцію, – у розмірі до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; d. За порушення порядку замороження/розмороження активів, що пов’язані з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, та зупинення фінансових операцій – у розмірі до 100 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; e. За порушення порядку створення (ведення) та зберігання документів, у тому числі електронних, записів, даних, інформації у випадках, передбачених Законом, у тому числі в разі їх втрати або знищення, – у розмірі до 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; f.

Наразі немає спеціальних нормативних актів щодо біржової діяльності. Водночас, будь-хто, хто хоче публічно пропонувати цінні папери на території Аргентини, повинен подати запит для отримання дозволу на публічне розміщення від CNV. — IT підприємці, які надають послуги та продають нематеріальні товари українським замовникам, а також іноземним замовникам. — IT підприємці, які надають послуги та продають нематеріальні товари виключно українським замовникам, а також продають іноземним замовникам нематеріальні товари (роздрібна торгівля). При наданні інформаційно-консультаційних послуг, з використанням комп’ютерних та інших програм за допомогою мережі Інтернет, РРО та/або ПРРО не використовуються, у разі якщо не визначено місце проведення розрахунків, сплачених на підставі рахунку у безготівковій формі. 14) при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *